Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6454
Stary 18.06.2018, 10:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mam te same przemyślenia. Ludzie po prostu nie są w stanie zaakceptować że klub jest biedny.
Jak się jest biednym a chce być bogatym to stara się podejmować racjonalne decyzje.

Patrz imienniczka z Płocka - budżet, transfery i decyzje.

Mamy prawo krytykować i rozliczać Zarząd bo swoimi decyzjami i słowami nie pomaga w wychodzeniu na prostą.
Wdowczyk, Kiko i Carillo na utrzymaniu - to już idzie na konto TS.
Odpowiedz cytując