wolfy napisał(a):

|
Mam te same przemyślenia. Ludzie po prostu nie są w stanie zaakceptować że klub jest biedny.
|
Jak się jest biednym a chce być bogatym to stara się podejmować racjonalne decyzje.
Patrz imienniczka z Płocka - budżet, transfery i decyzje.
Mamy prawo krytykować i rozliczać Zarząd bo swoimi decyzjami i słowami nie pomaga w wychodzeniu na prostą.
Wdowczyk, Kiko i Carillo na utrzymaniu - to już idzie na konto TS.