Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6452
Stary 18.06.2018, 10:10
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No w dupie jestesmy od dwoch lat, dokładnie. Kazdy to wie, dlatego to nie czas na marzenie o wynikach, o dobrym trenerze, o pucharach bo sa inne wazniejsze kwestie. Jesli dojdziemy do momentu kiedy bedziemy wyplacalni, nie bedziemy mieli zaleglosci, wtedy mozna smialo decydowac sie na takie opcje. Zarzad sie pospieszyl. Najmsieszniejsze, ze wiekszosc kibicow chciala tego samego, nie wyszlo i oczywiscie zarzad winny wszystkiemu a pierwsi do krytykowania sa ci sami kibice
Mam te same przemyślenia. Ludzie po prostu nie są w stanie zaakceptować że klub jest biedny.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując