wiesniak842 napisał(a):

|
Widac przynajmniej, ze ucza sie na bledach. Jedziemy teraz z oszczedniejsza wersja, celem na sezon bedzie przede wszystkim nie spadniecie i zajecie sie innymi wazniejszymi sprawami a nie Carrillo, puchary i wyniki. Powolutku i do przodu.
|
My się cofneliśmy, ale według niektórych dalej idziemy do przodu.
Klub stronę robi na umowie barterowej, to wiele wyjaśnia, gdzie my jesteśmy.
