Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6447
Stary 18.06.2018, 09:49
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Widac przynajmniej, ze ucza sie na bledach. Jedziemy teraz z oszczedniejsza wersja, celem na sezon bedzie przede wszystkim nie spadniecie i zajecie sie innymi wazniejszymi sprawami a nie Carrillo, puchary i wyniki. Powolutku i do przodu.
My się cofneliśmy, ale według niektórych dalej idziemy do przodu.

Klub stronę robi na umowie barterowej, to wiele wyjaśnia, gdzie my jesteśmy.
Odpowiedz cytując