Wyświetl pojedynczy post
szczepans21
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6443
Stary 18.06.2018, 09:20
South napisał(a):Wyświetl post
Typowy przykład idioty z tego forum.

Zarząd out.

Kto za nich ?

Umywam ręce, tyle z mojej strony.



Przecież chętni żeby przejąć sekcje piłkarska wala drzwiami i oknami...
No tak "idiota" z forum.
Masz racje nie jestem kumaty, może nawet nie bystry. Rozumiem że obrażanie jest dla Ciebie normą. Ja nie mam zamiaru ludzi po szalu obrażać.

Byłem cierpliwy, wierzyłem, słuchałem i już NIE WIERZE I NIE SŁUCHAM.

Mamy kolejnych trenerów którym płacimy, przegrywamy sprawy w sądzie, piłkarze chcą spierd&&&&
Inwestor jest tak mityczny że nikt w niego już nie wierzy. Nawet strony internetowej nie potrafią skomunikować.
Mamy budżet płacowy 73% (!)

Wszyscy mówili o wizji, ja tam wizji nie widziałem

Może czas poszukać kogoś kto by to zaczął ogarniać. Może trzeba zatrudnić kogoś kto kompetencjami ogarnie obszary których oni nie ogarniają.

I wiecie co...za rok (jak daj Boże się utrzymamy) to nic się nie zmieni.

A motyw z pytaniami był kpiną i dla mnie obrazą KIBICÓW.

Dobrego dnia
Ostatnio edytowane przez szczepans21 : 18.06.2018 o godz. 09:28.
Odpowiedz cytując