South napisał(a):

Typowy przykład idioty z tego forum.
Zarząd out.
Kto za nich ?
Umywam ręce, tyle z mojej strony.
Przecież chętni żeby przejąć sekcje piłkarska wala drzwiami i oknami...
|
No tak "idiota" z forum.
Masz racje nie jestem kumaty, może nawet nie bystry. Rozumiem że obrażanie jest dla Ciebie normą. Ja nie mam zamiaru ludzi po szalu obrażać.
Byłem cierpliwy, wierzyłem, słuchałem i już NIE WIERZE I NIE SŁUCHAM.
Mamy kolejnych trenerów którym płacimy, przegrywamy sprawy w sądzie, piłkarze chcą spierd&&&&
Inwestor jest tak mityczny że nikt w niego już nie wierzy. Nawet strony internetowej nie potrafią skomunikować.
Mamy budżet płacowy 73% (!)
Wszyscy mówili o wizji, ja tam wizji nie widziałem
Może czas poszukać kogoś kto by to zaczął ogarniać. Może trzeba zatrudnić kogoś kto kompetencjami ogarnie obszary których oni nie ogarniają.
I wiecie co...za rok (jak daj Boże się utrzymamy) to nic się nie zmieni.
A motyw z pytaniami był kpiną i dla mnie obrazą KIBICÓW.
Dobrego dnia