|
Najbardziej żałosna konferencja w historii Wisły już za nami. Brak odpowiedzi na pytania od kibiców (jedynie szopka z najbardziej wygodnymi - sklep, strona www), Stolar i Głowa wygladali i odpowiadali jakby nie wiedzieli co się dzieje i pewnie tak było, a Sarapata solidnie pracuje na miano najgorszego prezesa w historii Wisły.
Carillo? "Dla dobra klubu nie odpowiem" xDDDDD
Błagam, niech ktoś kupi ten klub...
|