Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6429
Stary 18.06.2018, 08:54
Najbardziej żałosna konferencja w historii Wisły już za nami. Brak odpowiedzi na pytania od kibiców (jedynie szopka z najbardziej wygodnymi - sklep, strona www), Stolar i Głowa wygladali i odpowiadali jakby nie wiedzieli co się dzieje i pewnie tak było, a Sarapata solidnie pracuje na miano najgorszego prezesa w historii Wisły.


Carillo? "Dla dobra klubu nie odpowiem" xDDDDD


Błagam, niech ktoś kupi ten klub...
Odpowiedz cytując