Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6428
Stary 18.06.2018, 07:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ktokolwiek kogo nie zadowala 6 miejsce w lidze i wolałby 4 ligę postradal zmysły... W Polsce istnieje kilkaset klubow sportowych i 99% z nich chciałoby mieć takie problemy jak teraz mają kibice Wisły.

Mam teorię że wraz z odejściem Carrillo & Junco Zarząd porzucił opcję zagraniczną w odbudowie Wisły. Poprzednie okienko letnie przypominało zryw mający na celu wywalczenie pucharów. Po zawirowaniach z mersiem i fatalnej serii Wdowczyka nie było już śladu. Nie udało się, trzeba znowu zrobić mały krok w tyl, zacisnąć pasa i wyprostować kilka tematów. Mimo wszystko fajnie że do ostatniej kolejki byliśmy w grze.
Teraz radzę jednak pogodzić się z kolejnym sezonem na poziomie 6-10 miejsca. Emocji i tak nie będzie nam brakować.

kilka tysięcy
Odpowiedz cytując