Wyświetl pojedynczy post
Aalcman
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82489
Stary 17.06.2018, 21:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Świat nie kończy się na Zającu czy Urydze.

Stała śpiewka - bo Zającowi sie nie udało. Ale Chrapkowi sie udało. Jak któryś nie daje rady, to się z nim żegany i stawiamy na innych. Stały proces, a nie jednorazowy event.

A może temu chłopakowi się własnie uda?
Nie, to nie jest stała śpiewka "bo Zającowi się nie udało", to jest przykład, że nawet największe talenty spośród juniorów, nie dają rady w piłce seniorskiej. Tak przy okazji, uważam, że Zającowi niedźwiedzią przysługę oddali właśnie kibice domagający się jego debiutu w 1. drużynie. Chłopak się ewidentnie spalił (oczywiście, osoba ówczesnego trenera nie pomagała zaistnieniu młodych). Chociaż jego dalsze losy pokazują, że jednak nie był tak super, jak ludzie myśleli. Poza tym, Zając to niejedyna gwiazda złotej drużyny, której nie wyszło.

Przykład Chrapka jest kompletnie od czapy, bo poza 1 minutą w 2010, na serio zaczął grać w E-klapie po ukończeniu 20 lat, więc porównywanie go z debiutem Kownackiego jest lekko nietrafione.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując