Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82487
Stary 17.06.2018, 21:22
W wariancie super oszczędnościowym ja bym skład widział tak : Lis-Bartkowski,Arsenic,Velez,Sadlok - Suljic,Basha,Augustyniak,Halilovic,Imaz - Kolar. Ustawieniem 4-2-3-1 bo wydaję mi się że do takiego wrócimy. I oczywiście nie jestem pewien czy Augustyniak z nami podpisze wgl
Odpowiedz cytując