W wariancie super oszczędnościowym ja bym skład widział tak : Lis-Bartkowski,Arsenic,Velez,Sadlok - Suljic,Basha,Augustyniak,Halilovic,Imaz - Kolar. Ustawieniem 4-2-3-1 bo wydaję mi się że do takiego wrócimy. I oczywiście nie jestem pewien czy Augustyniak z nami podpisze wgl
