Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82483
Stary 17.06.2018, 20:54
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Zając też walił bramki, jak na zawołanie. Odpalili go w Koronie, w Sandecji, teraz będzie grał w Stomilu. W seniorskiej piłce bilans ma powalający: 35 meczów w E-klapie i 0 goli. W 1. lidze: 33 występy i 2 gole.
To, że ktoś wyróżnia się w piłce juniorskiej, nie znaczy, że będzie gwiazdą w seniorach.

A przy okazji, to w kadrze pierwszego zespołu są juniorzy, więc nie płacz tak.
Świat nie kończy się na Zającu czy Urydze.

Stała śpiewka - bo Zającowi sie nie udało. Ale Chrapkowi sie udało. Jak któryś nie daje rady, to się z nim żegany i stawiamy na innych. Stały proces, a nie jednorazowy event.

A może temu chłopakowi się własnie uda?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując