|
Zając też walił bramki, jak na zawołanie. Odpalili go w Koronie, w Sandecji, teraz będzie grał w Stomilu. W seniorskiej piłce bilans ma powalający: 35 meczów w E-klapie i 0 goli. W 1. lidze: 33 występy i 2 gole.
To, że ktoś wyróżnia się w piłce juniorskiej, nie znaczy, że będzie gwiazdą w seniorach.
A przy okazji, to w kadrze pierwszego zespołu są juniorzy, więc nie płacz tak.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
|