|
Również bardzo mnie cieszą wyniki drużyn juniorskich, ale... licza się umiejętności indywidualne. Możemy mieć świetne roczniki, ale tylko gra w seniorach zweryfikuje ich potencjał.
Jeśli choć jeden zawodnik z każdego rocznika zaistnieje w pierwszej drużynie to będzie sukces.
|