|
Nie ma sensu sugerowac sie wynikami w centralnej lidze juniorow.Przypomnij sobie co sie dzialo jak wygralismy mistrzostwo i jednoczesnie uzyskalismy wynik derbowy 10-0 w finale.Wielu zachwycalo sie jaka wspaniala mlodziez mamy,ile radosci dadza nam w przyszlosci.Skonczylo sie tym,ze z pamietnej mistrzowskiej druzyny...zaistnial tylko Bartosz.
|