Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82476
Stary 17.06.2018, 19:11
Zamiast pi....lić o głupotach poczytajcie i popatrzcie co się dzieje w wiślackiej Akademii.
U-19 - utrzymani w CLJ
U-17 - na najlepszej drodze do awansu do CLJ (dziś wygrana w pierwszym meczu barażowym 6:0)
U-15 - wygrało swoją grupę CLJ i walczy o medale Mistrzostw Polski (wczoraj remis w pierwszym meczu półfinałowym)

A teraz na osłodę dla wszystkich zmartwionych. Te dwie bramki strzelił ten sam zawodnik. Ma 16 lat.
https://twitter.com/AdrianFilipek/st...08546457866240
https://twitter.com/AdrianFilipek/st...77016838508544

To jest kierunek "polityki transferowej" Wisły Kraków!!!
Nejlepší černoch je BERNARD z Humpolce!
Odpowiedz cytując