Karherop napisał(a):

|
Arek jesli chodzi o ostatnie kilka lat wskoczył na niesamowity profesjonalizm w tym co robi. Jeśli przełoży to na stolek dyrektorski i będzie w tym konsekwentny to może być dobrze.
|
Zgadzam sie tylko na tym stanowisko musi mieć to coś, wyczucie.
Junco wydawał sie super uczciwy i co się stało ?.