wolfy napisał(a):

Nie atakuję Cię, przypominam tylko sytuację [przejęcie klubu, uratowanie go dwa lata temu - przyp. cz.]. Druga sprawa że nie ma dla nich [TS] żadnej alternatywy. Nikt nie chce tu zainwestować, o wykupie od TS nie wspominając.
A że popełniają błędy - pełna zgoda. (...)
|
Pisałem o tym dziesięć razy ostatnio, Ty pisałeś wiele razy i koval też. Te słowa powinny wyświetlać się w tym temacie jako komunikat, zanim krzykacz zdąży tu wpisać swoje "Marzenka do dymisji!" albo "Patrzmy Dukatowi na ręce".