Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6418
Stary 17.06.2018, 18:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie atakuję Cię, przypominam tylko sytuację [przejęcie klubu, uratowanie go dwa lata temu - przyp. cz.]. Druga sprawa że nie ma dla nich [TS] żadnej alternatywy. Nikt nie chce tu zainwestować, o wykupie od TS nie wspominając.

A że popełniają błędy - pełna zgoda. (...)
Pisałem o tym dziesięć razy ostatnio, Ty pisałeś wiele razy i koval też. Te słowa powinny wyświetlać się w tym temacie jako komunikat, zanim krzykacz zdąży tu wpisać swoje "Marzenka do dymisji!" albo "Patrzmy Dukatowi na ręce".
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując