Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6416
Stary 17.06.2018, 17:04
YoGii napisał(a):Wyświetl post
Widzew akurat dobry przykład, kibiców poznaje się w biedzie a nie gdy jest ultra wpyte zajebiście, nie trzeba daleko szukać, choćby nawet frekwencje za czasów p.Cupiała a teraz!!! Gdy biliśmy sie w czołówce stadion prawie pełny, a teraz gdy jesteśmy w "biedzie" i gdzie klub najbardziej potrzebuje kibiców na stadionie to ci "WIERNI" mają w dupie co się dzieje z klubem i wróżą z fusów uj wie co....
Tys widzial stadion za Cupiala? Przeciez teraz jest duzo lepsza frekwencja i nie ma to raczej nic wspolnego z wynikami
Odpowiedz cytując