|
Sytuacja Wisły wygląda aktualnie następująco-
leci samolot, w środku nie ma pilota. Są za to pasjonaci lotnictwa ale bez papierów. Trzeba wylądować, nie wysuwa się podwozie. Dodatkowo nie działa jeden z silników.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|