Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6414
Stary 17.06.2018, 16:36
Sytuacja Wisły wygląda aktualnie następująco-

leci samolot, w środku nie ma pilota. Są za to pasjonaci lotnictwa ale bez papierów. Trzeba wylądować, nie wysuwa się podwozie. Dodatkowo nie działa jeden z silników.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując