Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82474
Stary 17.06.2018, 15:04
sedonh napisał(a):Wyświetl post
Carlitos to mógłby trochę honoru mieć ....a, gdyby nie Wisła to dalej by się kopał po czole z półaamatorami gdzieś głęboko w ESP..
heheh jaja to są takie posty

ogólnie to uj w dpe tym co wogle chca zeby im jakiekolwiek pieniadze za swoja prace placic
Odpowiedz cytując