sedonh napisał(a):

|
Carlitos to mógłby trochę honoru mieć ....a, gdyby nie Wisła to dalej by się kopał po czole z półaamatorami gdzieś głęboko w ESP..
|
heheh jaja to są takie posty
ogólnie to uj w dpe tym co wogle chca zeby im jakiekolwiek pieniadze za swoja prace placic
