|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#6412

17.06.2018, 14:09
|
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a): 
|
W sumie to nie ma jeszcze informacji że taka konferencja się odbędzie. Więc już nie musi, wszystko macie powyżej.
|
Odbędzie się
http://www.facebook.com/wislakrakowt...74105279393090
|
|