wolfy napisał(a):

|
A było inaczej? Przejęli klub kiedy byliśmy w dupie i utrzymali go dwa sezony na powierzchni. Za cyklisty bez skarpet daleko byśmy dojechali? Jak myślisz?
|
z tym masz rację, ale twój dyskutant o czymś innym pisał: -
dowiemy się tego, co już wiemy. Nie wierzę w żadną głasnost.