TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

W poniedziałek dowiemy się tyle:
- nowym trenerem Wisły Kraków zostaje Maciej Stolarczyk
- jego asystentem będzie Radosław Sobolewski
- trener Carillo poprosił o rozwiązanie kontraktu
- strony zgodnie stwierdziły, że dalsza współpraca nie przyczyni się do skoku jakościowego Wisły
- otwiera się nowy rozdział w historii Wisły
- nowy trener cieszy się bezwarunkowym poparciem zarządu.
- Dyrektorem Sportowym zostaje Arkadiusz Głowacki
- dotychczasowa formuła współpracy z Junco się wyczerpała
- strony zgodnie stwierdziły, że dalsza współpraca nie przyczyni się do skoku jakościowego Wisły
- tożsamość Wiślacka jest ważnym elementem wiślackiej rodziny
- zarząd jest dumny że może reprezentować ten nowy projekt
- Paul Bragiel przebywa obecnie w podróży służbowej
- Wisła Kraków i Bragiel są w stałym kontakcie
- problemy Wisły związane z akcją służb na obiektach klubu nie mają żadnego wpływu na przeciągającą się się sprawę wykupu akcji Wisły Kraków przez Bragiela
- w ogóle jest zajebiście, było gorzej, będzie jeszcze lepiej
|
Zapomniales o:
- przejelismy klub w trudnej sytuacji, moglo sie skonczyc IV liga