Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6405
Stary 17.06.2018, 13:23
Nie jest tak, że za dużo kasy wydał i dlatego poleciał. Wszystkie decyzje Junco były autoryzowane przez zarząd. Więc nie to jest powodem obecnego zamieszania.

Czy Junco grał nieczysto? Tego się nigdy nie dowiemy. Wiemy, że miał on ogromne zaufanie zarządu, to fakt. Czy zachował/zachowywał się nieetycznie? Co mogłoby być takim zachowaniem? Układy z managerami Hiszpanów? Procenciki? To są pomówienia.

Najbardziej pasuje tutaj temat z kontraktem Carlitosa- czy to jego treść, czy to jakaś nieczysta gra. Informacje sprzed miesięcy o możliwym rozwiązaniu kontraktu, transfer do Lecha i tak dalej. Teraz Carlitosa jeszcze nie ma na przygotowaniach.

W poniedziałek dowiemy się tyle:
- nowym trenerem Wisły Kraków zostaje Maciej Stolarczyk
- jego asystentem będzie Radosław Sobolewski
- trener Carillo poprosił o rozwiązanie kontraktu
- strony zgodnie stwierdziły, że dalsza współpraca nie przyczyni się do skoku jakościowego Wisły
- otwiera się nowy rozdział w historii Wisły
- nowy trener cieszy się bezwarunkowym poparciem zarządu.
- Dyrektorem Sportowym zostaje Arkadiusz Głowacki
- dotychczasowa formuła współpracy z Junco się wyczerpała
- strony zgodnie stwierdziły, że dalsza współpraca nie przyczyni się do skoku jakościowego Wisły
- tożsamość Wiślacka jest ważnym elementem wiślackiej rodziny
- zarząd jest dumny że może reprezentować ten nowy projekt
- Paul Bragiel przebywa obecnie w podróży służbowej
- Wisła Kraków i Bragiel są w stałym kontakcie
- problemy Wisły związane z akcją służb na obiektach klubu nie mają żadnego wpływu na przeciągającą się się sprawę wykupu akcji Wisły Kraków przez Bragiela
- w ogóle jest zajebiście, było gorzej, będzie jeszcze lepiej
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 17.06.2018 o godz. 13:31.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując