Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6401
Stary 17.06.2018, 12:33
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
od przygotowywania kontraktów to są raczej prawnicy, a jakich Wisła miała prawników przez ostatnie lata to chyba wie każdy, a co do przedłużenie Carlitosa, to każdy sąd, nawet taki w Piździszewie powie, że to przedłużenie jest nie ważne, bo tak każdego we wszystko można by wmanipulować, tak jak pisałem wczoraj i byłem za to jeb.any, to napiszę i dzisiaj, Carlitos już tu nie wróci i na 99% nie będzie za niego nawet złamanego grosza
Czekaj, czekaj, ciężko wyrokować skoro mamy jakąś plotkę o tych dwóch wersjach kontraktu a nie pewne info. Już była plotka, że Baszczu wraca a tu zakłada z Kosą lodziarnie w Bielsku-Białej.
Odpowiedz cytując