Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82471
Stary 17.06.2018, 11:15
regan napisał(a):Wyświetl post
To klubowi nie ma co sie dziwic. Z taka bombą tykajacą o jakiej sie mówi na twiterwch to nikt normalny nie dałby lepszych warunków tymbardziej w sytuacji takiej jak nasza.
Może byś chociaż podlinkował te twetty.
Bo jakoś nikt z nazwiska się pod tymi rewelacjami nie chce podpisać.
Patrzyłem u Janekxa ale jedyne co potwierdził, to rozwiązanie kontraktu.
Odpowiedz cytując