regan napisał(a):

|
To klubowi nie ma co sie dziwic. Z taka bombą tykajacą o jakiej sie mówi na twiterwch to nikt normalny nie dałby lepszych warunków tymbardziej w sytuacji takiej jak nasza.
|
Może byś chociaż podlinkował te twetty.
Bo jakoś nikt z nazwiska się pod tymi rewelacjami nie chce podpisać.
Patrzyłem u Janekxa ale jedyne co potwierdził, to rozwiązanie kontraktu.