Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

a do drużyn juniorskich, młodzieżowych , zwał jak zwał ?
brylant ty pewnych rzeczy chyba nigdy nie zrozumiesz
|
Glowa organizuje zajecia przy szkolach dla 5,6,7 latkow. To jest bardziej zabawa. Takich dzieciaków którzy chca wtedy grac w piłkę jest w Krakowie 100 tys.
To jest żadna konkurencja.