serek.c2 napisał(a):

|
Chyba nikt nie spodziewał się, że przedłużą kontrakt z Cuestą po kupnie Lisa?
|
Z tego wyboru na pewno niezwykle cieszy się agencja menadżerska mająca u siebie Lisa. Nie zdziwię się, jak kiedyś zostanie to opisane jako niezły przekręt finansowy. Wielu osobom zależało na zmianie kierunku przepływu pieniędzy wydawanych przez Wisłę. Cuesta spełnił oczekiwania w poprzednim sezonie.