Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82456
Stary 16.06.2018, 12:12
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Chyba nikt nie spodziewał się, że przedłużą kontrakt z Cuestą po kupnie Lisa?
Z tego wyboru na pewno niezwykle cieszy się agencja menadżerska mająca u siebie Lisa. Nie zdziwię się, jak kiedyś zostanie to opisane jako niezły przekręt finansowy. Wielu osobom zależało na zmianie kierunku przepływu pieniędzy wydawanych przez Wisłę. Cuesta spełnił oczekiwania w poprzednim sezonie.
Odpowiedz cytując