Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13078
Stary 16.06.2018, 11:58
Kamil Kosowski i Marcin Baszczyński otworzyli w Bielsku-Białej lodziarnie. ,,Kosa" widzę idzie mocno w gastronomię (wcześniej pączkarnia).
https://www.youtube.com/watch?v=S_Kugsz87ns
Ostatnio edytowane przez R33 : 16.06.2018 o godz. 12:01.
Odpowiedz cytując