|
Niestety jestem rozczarowany odejściem Cuesty. Myślę,że to kolejne znaczące osłabienie, mimo faktu sprowadzenia Lisa. Jeżeli nowy jest tak faktycznie dobry, to Lech zwyczajnie by go nie oddał.
Pozostaje mieć nadzieję, że Buchalik wróci do optymalnej dyspozycji, co kilka razy potrafił udowodnić, przeplatając niestety ze słabszymi występami. Miejmy nadzieję,że Głowa coś wyczaruje i jakieś wzmocnienia klepnie...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|