Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82443
Stary 16.06.2018, 07:12
Niestety jestem rozczarowany odejściem Cuesty. Myślę,że to kolejne znaczące osłabienie, mimo faktu sprowadzenia Lisa. Jeżeli nowy jest tak faktycznie dobry, to Lech zwyczajnie by go nie oddał.

Pozostaje mieć nadzieję, że Buchalik wróci do optymalnej dyspozycji, co kilka razy potrafił udowodnić, przeplatając niestety ze słabszymi występami. Miejmy nadzieję,że Głowa coś wyczaruje i jakieś wzmocnienia klepnie...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując