|
Jak dla mnie Cuesta > Buchalik&Załuska. Nie przypominam sobie żadnego gola, którego by zawalił. Trzeba było przedłużyć kontrakt jak jeszcze była klauzula, ale ktoś zaspał. Teraz to już było oczywiste, sam pewnie nie chciał tu zostawać widząc co się dzieje.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|