Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82438
Stary 15.06.2018, 22:44
Co do Cuesty - expected, ale i tak go szkoda. Moim zdaniem jeden z lepszych bramkarzy jakich w Wiśle widziałem (szczególnie jeśli chodzi o grę na przedpolu i w powietrzu). Mimo wszystko to akurat nasze najmniejsze zmartwienie, bo bramka nie jest w tym momencie tak ważna jak pomoc i atak (zakładając odejście Carlitosa).


Generalnie ciekaw jestem czy postawimy mocno na Lisa czy będzie bronił nieśmiertelny Buchalik.



Ja bym chciał, żeby w pierwszym składzie młodzi i utalentowani grali pierwsze skrzypce (Halilović, Wojtkowski, czy taki Lis). Może sezon byłby średni, ale przyszłość mogła by być bardzo fajna.
Odpowiedz cytując