Wyświetl pojedynczy post
Pepinho
Senior Member
 
Od: 07.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6330
Stary 15.06.2018, 21:12
Ja bym tak chciał poznać szczegóły umowy przedwstępnej pomiędzy Wisłą S.A. a Bargielem. skoro Pani Sarpata wszem i wobec ogłaszała jej podpisanie to mam nadzieję, że nie był to wyłącznie zabieg pod publiczkę a fakt. Biorąc pod uwagę materię nie wyobrażam sobie jako prawnik, że w takiej umowie nie znalazły się zapisy dotyczące terminów i ewentualnych warunków. Jeżeli jednak było inaczej to ten cały zarząd powinien podać się do dymisji w trybie natychmiastowym. Eksperymentować to można w seksie lub w football managerze. Nie wiem czy nie najlepszym pomysłem w tej sytuacji nie byłoby wystawienie pakietu większościowego akcji na sprzedaż. Nie jest rzeczą normalną gdy w ciągu 2 lat bez paru miesięcy mamy 4 trenera a kadra co sezon zmienia się diametralnie.
Skądinąd myślałem, że Głowa to mądrzejszy facet.
Ostatnio edytowane przez Pepinho : 15.06.2018 o godz. 21:17.
Odpowiedz cytując