kacpaw91 napisał(a):

|
Oczywiście, że trzeba szanować, ale nie wpuszczać ich od razu na głęboką wodę. Szanowanie legend nie polega na tym, że daje im się funkcję, z którą niekoniecznie mogą sobie poradzić a potem kibice będą wściekli na te legendy...
|
Jak sobie WF-ista z 3 ligi hiszpańskiej poradził to oni tym bardziej
AVE WISŁA!
Teraz liczę na ofensywę w ściąganiu młodych polskich uzdolnionych i budowy drużyny opartej na naszej tożsamości.
Górnik pokazał, że sie da to my też możemy to zrobić