Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6323
Stary 15.06.2018, 19:50
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że trzeba szanować, ale nie wpuszczać ich od razu na głęboką wodę. Szanowanie legend nie polega na tym, że daje im się funkcję, z którą niekoniecznie mogą sobie poradzić a potem kibice będą wściekli na te legendy...
Jak sobie WF-ista z 3 ligi hiszpańskiej poradził to oni tym bardziej
AVE WISŁA!

Teraz liczę na ofensywę w ściąganiu młodych polskich uzdolnionych i budowy drużyny opartej na naszej tożsamości.
Górnik pokazał, że sie da to my też możemy to zrobić
Ostatnio edytowane przez regan : 15.06.2018 o godz. 19:52.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując