Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82437
Stary 15.06.2018, 19:36
https://mobile.twitter.com/MateuszMi...51647647043585

Czyli gruba hiszpańska kreska i budujemy struktury od zera na byłych piłkarzach.
Ciekawa koncepcja nie powiem, że zła
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując