Dariook napisał(a):

To zle? Powinnismy sie cieszyc ze mamy w klubie i kolo klubu tak wielu pilkarzy zwiazanych z Wisla Krakow.
Legia tez ma/miala Brychczego, Zewlakowa czy Vukovica. W amice stery obejmuje Djurdjevic...
Takich ludzi to trzeba szanowac.
|
Oczywiście, że trzeba szanować, ale nie wpuszczać ich od razu na głęboką wodę. Szanowanie legend nie polega na tym, że daje im się funkcję, z którą niekoniecznie mogą sobie poradzić a potem kibice będą wściekli na te legendy...