Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6321
Stary 15.06.2018, 19:13
Dariook napisał(a):Wyświetl post
To zle? Powinnismy sie cieszyc ze mamy w klubie i kolo klubu tak wielu pilkarzy zwiazanych z Wisla Krakow.

Legia tez ma/miala Brychczego, Zewlakowa czy Vukovica. W amice stery obejmuje Djurdjevic...

Takich ludzi to trzeba szanowac.
Oczywiście, że trzeba szanować, ale nie wpuszczać ich od razu na głęboką wodę. Szanowanie legend nie polega na tym, że daje im się funkcję, z którą niekoniecznie mogą sobie poradzić a potem kibice będą wściekli na te legendy...
Odpowiedz cytując