Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#422
Stary 15.06.2018, 18:25
Cytat:
Na jakiej planecie Ty żyjesz? Ktoś Cię z Zarządu prosił żebyś łaskawie dał szansę Stolarczykowi? Jeżeli go podpiszą to on będzie trenerem i tyle.
Nie dasz mu szansy - co to znaczy? Będziesz pisał płaczliwe posty na facebooku i pod hashtagiem #NieDlaStolarczyka?

Nie podoba Ci się taki trener - trudno, ale będzie trenerem Wisły bo nas na niego stać, jest pewność że nie będzie bydła robił przy braku wypłat a zarząd wierzy że coś tam umie.

Raczej dla nikogo nie jest to trener marzeń, mało kto po tej informacji pomyślał "zajebisty wybór", niektórzy po prostu:
- znają realia finansowe
- wiedzą że robienie bydła w internecie niczego nie zmieni i nie poprawi
- nie są ....ami
- są związani z klubem bez względu na to o co ten walczy.

Zwolnienie Kiko i napalenie się na puchary to były tragiczne decyzje którym - co ciekawe - większość tutaj przyklasnęła. To są konsekwencje.
Się kolego sympatyczny troszkę niezrozumielismy pytam, bo nagonka prawilnych kibiców przy zatrudnianiu Ramireza była zdecydowanie większą, niż w przypadku "Wislaka" o podobnym, żeby nie podburzac, dorobku trenerskim. Pytam tylko i wyłącznie o ten szeroko pojęty "wislacki gen", który na starcie ma wiele usprawiedliwiać.

Nie mam pojęcia jakim trenerem jest Stolarczyk, będzie super jeżeli wypali, ale jak ktoś myśli że przyleciał tu na skrzydłach że Szczecina, bo chodzi o Wisle, to jest po prostu naiwny.
Odpowiedz cytując