bridgeburner napisał(a):

No to swietnie
Jak poprowadzi Wisle jako trener w 31 kolejce, w grupie mistrzowskiej to wygrywasz
Uciesze sie jak przegram ale na ten moment wydaje to mi sie malo prawdopodobne
|
Ja nigdzie nie powiedzialem ze on awansuje do gornej 8. Bo nawet watpie ze taki bedzie cel...
Ale moge sie o to zalozyc tylko pod warunkiem ze dogra sezon do konca. Jesli go zwolnia albo sam odejdzie zaklad uznamy za niewazny. Ok?