Powstaje jakaś Liga Mistrzów działaczy piłkarskich? Zaraz będzie skład działaczy X - Baszczyński, Głowacki, Jop, Stolarczyk - X, Sobolewski, X, X - Kmiecik, Kuźba. Jeszcze na środek pomocy można Mirka Szymkowiaka ściągnąć a na lewą pomoc Kamila Kosowskiego. Do sztabu prasowego...
https://twitter.com/MateuszMiga/stat...51647647043585