Karherop napisał(a):

Podobno transfer Augustyniaka jest zawieszony do czasu decyzji nowego dyrektora sportowego.
Nie lubię takich sytuacji, bo w 99% przypadków sprawa się przyciąga tydzień,dwa i zawodnika zgarnia inny klub.
|
Istnieje takie ryzyko, ale trzeba się z nim pogodzić. Na pewno jeszcze gorsze byłoby w naszej sytuacji wydać pieniądze na zawodnika, którego w klubie nie będzie widział nowy trener i dyrektor sportowy. Zwłaszcza, że mówimy tu o tygodniu-dwóch.
Ogryzek napisał(a):

Było to do przewidzenia - jest Buchalik + młody Lis - wystarczy.
Dziękuję Julian za grę - jesteś dobry znajdziesz szybko innego pracodawcę.
|
Cuesta był bramkarzem przeciętnym. Ani wybitnym, ani słabym. Luka do wypełnienia. Mam tylko nadzieję, że nie uzależnimy się teraz w transferach od jednej agencji menedżerskiej, bo ktoś gdzieś na forum pisał, że Głowacki ma dobry kontakt tylko z jedną z nich, akurat tą, z którą związany jest Lis (inna rzecz, że Głowacki dotychczas nie zajmował się transferami w Wiśle, więc związek chyba przypadkowy).