|
Nie przesadzajmy bo Ramireza splacamy
Z Wdowczykiem jest sprawa w sadzie
Stolarczyka nie zaliczamy bo on prowadzi zespol a taki Ramirez za darmo dostaje pieniadze. Janex89 dzis napisal ze gdzies na lewo dorabia plus pieniadze od Wisly . I raczej tak bedzie do konca jego umowy bo zaden klub go nie chce (poza 4 liga)
Ostatnio edytowane przez aNouc : 15.06.2018 o godz. 14:58.
|