Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6308
Stary 15.06.2018, 13:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Ogryzku, a rok temu klub to biedny nie był ze postawił na HIszpanów?
Jeśli nie, to jakim cudem ?
Klub był i jest biedny. Zarząd popełnił błąd który teraz gwałtownie naprawia. Koszty zaciągu zagranicznego okazały się sporo za wysokie jak widać i stąd ta gwałtowna korekta. Dane które się pojawiły coś mówią - 6 budżet płacowy w lidze (tanio nie było) i 73 procent w budżecie rocznym to pensje piłkarzy. Skojarz fakty. Dalsze brnięcie w tym kierunku to byłby koniec Wisły.
Oczywiście jakbyśmy grali w pucharach - najlepiej w grupie LE można by to ciągnąć. Byłyby dodatkowe przychody. Ale trener "nie z tej ligi" Carillo wraz z armią zaciężną w Zabrzu w meczu o puchary, zostali rozbici przez "pospolite ruszenie" Zabrzańskiego chłopstwa. Carillo ze wstydu chce aż uciec z Wisły


Żeby nie rozbić się o górę lodową trzeba zrobić gwałtowny manewr. A że część załogi przy tym wypadła za burtę? Ważne że statek nie poszedł na dno i płynie dalej. Ave Wisła!
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 15.06.2018 o godz. 13:52.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując