szprotson napisał(a):

Ogryzku, a rok temu klub to biedny nie był ze postawił na HIszpanów?
Jeśli nie, to jakim cudem ?
|
Klub był i jest biedny. Zarząd popełnił błąd który teraz gwałtownie naprawia. Koszty zaciągu zagranicznego okazały się sporo za wysokie jak widać i stąd ta gwałtowna korekta. Dane które się pojawiły coś mówią - 6 budżet płacowy w lidze (tanio nie było) i 73 procent w budżecie rocznym to pensje piłkarzy. Skojarz fakty. Dalsze brnięcie w tym kierunku to byłby koniec Wisły.
Oczywiście jakbyśmy grali w pucharach - najlepiej w grupie LE można by to ciągnąć. Byłyby dodatkowe przychody. Ale trener "nie z tej ligi" Carillo wraz z armią zaciężną w Zabrzu w meczu o puchary, zostali rozbici przez "pospolite ruszenie" Zabrzańskiego chłopstwa. Carillo ze wstydu chce aż uciec z Wisły
Żeby nie rozbić się o górę lodową trzeba zrobić gwałtowny manewr. A że część załogi przy tym wypadła za burtę? Ważne że statek nie poszedł na dno i płynie dalej. Ave Wisła!