Arked napisał(a):

|
Wreszcie będziemy mieli Wisłę o jakiej prawdziwi kibice - zwolennicy czystości etnicznej zawsze marzyli. Taką swojską. Jeszcze tylko kilka głośnych transferów chłopaków z krakowskich osiedli i będzie wszystko czego potrzeba, żeby się bardzo mocno identyfikować z klubem.
|
Miałem cie za normalnego, a ty zacząłeś bredzić jak typowy oszołom. Jacy zwolennicy czystości etnicznej? Wszyscy zdrowi u ciebie?
To że klub jest biedny i stawia na swoje legendy z powodów finansowych tak ci przeszkadza?