|
Wreszcie będziemy mieli Wisłę o jakiej prawdziwi kibice - zwolennicy czystości etnicznej zawsze marzyli. Taką swojską. Jeszcze tylko kilka głośnych transferów chłopaków z krakowskich osiedli i będzie wszystko czego potrzeba, żeby się bardzo mocno identyfikować z klubem.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|