sedonh napisał(a):

|
Co Ty lepiej zatrudnić kolegów
|
Dodatkowy trener do opłacenia, ale co tam najwyżej piłkarzą się na czas nie wypłaci. Junco wyleciał, zostało kółko wzajemnej adoracji. Wy marzycie o Bartoszku? Ludzie oni nikogo z zewnątrz nie dopuszczą.