Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 15.06.2018, 08:59
fansorina napisał(a):Wyświetl post
A co mamy zrobić? Facet nawet jednego treningu nie przeprowadził, ale już wiesz, że się nie nadaje. Napisz hashtag #niedlaStolarczyka będziesz jak ta reszta idiotów z Twittera.
czy ja gdzieś napisałem dobitnie ze Stolar sie nie nadaje? Nie, napisalem tylko moje dywagacje, od tego jest forum.
Pozwól że zadam Ci pytanie :
Czy jeśli trenerem dzis by ogloszoną Panią Halinę ze spożywczaka to też byś nie kazał oceniać tej sytuacji przed przeprowadzeniem pierwszego treningu TAK/NIE ?
zaznaczam ze Pani Halina chodzi na mecze, i ma w sobie wiślackie dna.

no normalnie kot szredingera.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując