fansorina napisał(a):

|
A co mamy zrobić? Facet nawet jednego treningu nie przeprowadził, ale już wiesz, że się nie nadaje. Napisz hashtag #niedlaStolarczyka będziesz jak ta reszta idiotów z Twittera.
|
czy ja gdzieś napisałem dobitnie ze Stolar sie nie nadaje? Nie, napisalem tylko moje dywagacje, od tego jest forum.
Pozwól że zadam Ci pytanie :
Czy jeśli trenerem dzis by ogloszoną Panią Halinę ze spożywczaka to też byś nie kazał oceniać tej sytuacji przed przeprowadzeniem pierwszego treningu

TAK/NIE ?
zaznaczam ze Pani Halina chodzi na mecze, i ma w sobie wiślackie dna.
no normalnie kot szredingera.