Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6300
Stary 15.06.2018, 08:34
hahaha, to jak to było? teraz już tylko jednemu trenerowi płacimy? nie jednemu, a czterem

https://twitter.com/MateuszMiga/stat...89248058363905
Odpowiedz cytując