Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6297
Stary 15.06.2018, 07:38
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo ciekawa postawa biorąc pod uwagę, że Radek był jedną z przyczyn pożegnania Carrillo. Jestem niemile zaskoczony jego decyzją. Dziwie się też zarządowi, że na klęczkach nie poszedł przeprosić się z Kiko, jego powrót byłby jednym z logiczniejszych obecnie posunięć.
Problem tylko w tym, że nie ma żadnych gwarancji, że Kiko by tu wrócił. Nawet gdyby wrócił to jaką mamy pewność, że w pełni angażowałby się w pracę z piłkarzami? W ogóle to sytuacja na tyle kuriozalna, że nie przypominam sobie, by w profesjonalnej piłce kiedykolwiek miała miejsce. Chyba, że się mylę?
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując