silver03 napisał(a):

|
Bardzo ciekawa postawa biorąc pod uwagę, że Radek był jedną z przyczyn pożegnania Carrillo. Jestem niemile zaskoczony jego decyzją. Dziwie się też zarządowi, że na klęczkach nie poszedł przeprosić się z Kiko, jego powrót byłby jednym z logiczniejszych obecnie posunięć.
|
Problem tylko w tym, że nie ma żadnych gwarancji, że Kiko by tu wrócił. Nawet gdyby wrócił to jaką mamy pewność, że w pełni angażowałby się w pracę z piłkarzami? W ogóle to sytuacja na tyle kuriozalna, że nie przypominam sobie, by w profesjonalnej piłce kiedykolwiek miała miejsce. Chyba, że się mylę?
