|
Nie jest dobrze i raczej nie zapowiada się by w przyszłości było lepiej. Na razie nic nie słychać o jakiś przemyślanych transferach. Nie byłem zachwycony informacja Głowie jako dyrektorze sportowym ale wygląda na to że to i tak najmniejszy problem. Nawet jakbyśmy mieli dyrektora z Realu to bez kasy nic się nie zrobi a my najwidoczniej groszem już nie śmierdzi. Jeżeli okaże się że będą musieli Carrillo zaplacic to będzie gwóźdź do trumny.
|