Wojtas napisał(a):

Strach sie bać co teraz,bo jak nie wiadomo kto ma co robić,to sie robi zwykle burdel i tak to wyglada.
Przy Junco i reszcie była zawsze jakaś nadzieja ze znajdą nowego Carlitosa ,czy Lloncha ....albo choćby jego połowę,a teraz nie ma nic.
Serio jak przed kazdym sezonem jakos to wygladało tak teraz mam troche czarne obawy jak my kadrowo bedziemy wygladali.A takie klepanie piaskiem dziury w asfalcie z reguły zle sie kończy.
|
Przynajmniej juniorów ogramy. Nie będzie kim w CLJ grać