wester napisał(a):

|
Tym bardziej jest do dziwne że Radek Sobolewski chce się dać podporządkować facetowi który startuje z niższego pułapu niż on. Kompletnie nie logiczne. Kto tu od kogo ma się uczyć i zdobywać doświadczenie bo nie jestem wstanie zrozumieć. To Radek będzie uczył Stolarczyka tej drużyny przynajmniej przez pierwszy okres. Jest to niewątpliwie chora sytuacja. Z pośród ten potencjalnej trójki Jop, Sobol, Stolarczyk musi rządzić ten o najmocniejszej osobowości, nie może być tak że odpowiedzialność za drużynę rozmyje się na 3 osoby.
|
Ależ całkowicie logiczne, Radek nie chce zapłacić głową i spaleniem kariery przy dość prawdopodobnej wtopie całego przedsięwzięcia.