Tylko, że jednak Kiko parę klubów w życiu seniorskich już wtedy poprowadził a Stolar...został wyjebany z seniorów po 3 miechach.. wg mnie to jednak większe szaleństwo, można się zastanawiać dlaczego nie postawiliśmy na Paszula czy kogoś z 1 Ligi, naprawde nie chcą przyjść do Wisły? Wolą kisić się w niższej klasie niż pokazać się Polsce całej? Mi się wydaje, że to jednak kolejny raz kolesiostwo zadecydowało...