Wyświetl pojedynczy post
sedonh
Banita
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6292
Stary 14.06.2018, 21:51
regan napisał(a):Wyświetl post
Coż. Nasze władze oszalały ale może w tym szaleństwie jest metoda?

W sumie Kiko jak przychodził z 3 ligi to co by nie powiedzieć też były obawy, wielkie wizje upadku podśmiechujki że amator prowadzi Wisłe, poł piłkarksiej Polski szydziło, że jak to trener z 3 ligi moż3 prowadzić zespół ekstraklasy itd.

A okazało się że nawet jako tako sobie poradził, bez rewelacji ale nie zawiódł.

Co by nie powiedzieć posunięcie z Kiko było równie szalone jak to teraz ze Stolarczykiem.

Nasi decydenci widocznie mają stalowe nerwy

Oby się to szaleństwo udało. Życze tego Wisełce!
Tylko, że jednak Kiko parę klubów w życiu seniorskich już wtedy poprowadził a Stolar...został wyjebany z seniorów po 3 miechach.. wg mnie to jednak większe szaleństwo, można się zastanawiać dlaczego nie postawiliśmy na Paszula czy kogoś z 1 Ligi, naprawde nie chcą przyjść do Wisły? Wolą kisić się w niższej klasie niż pokazać się Polsce całej? Mi się wydaje, że to jednak kolejny raz kolesiostwo zadecydowało...
Odpowiedz cytując